Personalizēt izvēli par sīkfailu lietošanu

Jūs varat personalizēt piekrišanas iestatījumus attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju, kas sagrupēti atbilstoši to izmantošanas mērķiem. Jūs varat nospiest izvēlnes pogas, lai iegūtu papildinformāciju par katras kategorijas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanas mērķiem un pogu "Uzzināt vairāk", lai iegūtu papildinformāciju par attiecīgajiem sīkfailiem.

Nepieciešami

Šie sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija ir nepieciešama, lai piekļūtu vietnē esošajiem pakalpojumiem un uz tiem netiek attiecināta jūsu piekrišana.

Funkcionāli

Šie sīkfaili un/vai cita vietnes pārlūkošanas informācija ļauj nodrošināt vietnes pārlūkošanai būtisku funkcionalitāti. To aktivizēšana uzlabo pārlūkošanu un lietotāja pieredzi.

Analītiskie

Šie sīkfaili un/vai cita vietnes pārlūkošanas informācija ļauj vākt datus par to, cik bieži tiek apmeklēta vietne un par tās apmeklētāju pārlūkoto informāciju.

Reklāmas

Šie sīkfaili un/vai cita vietnes pārlūkošanas informācija ļauj īstenot mērķtiecīgu un personalizētu reklāmu attiecībā uz pārlūkošanu, kā arī iegūt ar reklāmas kampaņām saistītu statistiku.