Vispārējie pārdošanas nosacījumi

Informācija par uzņēmumu:

AD TYRES INTERNATIONAL SLU
Carrer Bonaventura Armengol num 10
AD500 Andorra la Vella
ANDORRA

VAT LV90010986441
Share capital : 1.000.000 EUR
Sazināties ar mums

 1. Maxi Tyre tiešsaistes piedāvājums.
 2. Pierakstīšanās.
 3. Lietošanas nosacījumi.
 4. Soda sankcijas un konta anulēšana.
 5. Maksājumu nosacījumi.
 6. Anulēšana un piegāde.
 7. Cenas.

1 / Maxi Tyre tiešsaistes piedāvājums.

Maxi Tyre ir tiešsaistes pārdošanas interfeiss riepu nozares profesionāļiem, riepu ražotājiem, vairumtirgotājiem un to pārziņā esošajām noliktavām. Uzņēmums ir atbildīgs par pārdošanas līguma izpildi.

2/ Pierakstīšanās.

 1. Platforma paredzēta riepu nozares profesionāļiem. Lai piekļūtu Maxi Tyre, prasītājiem jābūt spējīgiem pierādīt, ka viņu pārziņā atrodas uzņēmums, kura darbība saistīta ar riepām.
 2. Platformas lietošana ir bezmaksas, piekļūšanu neapgrūtina ikmēneša abonēšanas maksas.
 3. Uz katru pierakstīšanās pieteikumu, apstiprinātu vai noraidītu, tiek nosūtīts apstiprinājuma e-pasta ziņojums.

3/ Lietošanas nosacījumi.

AD TYRES INTERNATIONAL SLU neuzņemas atbildību par sistēmas kļūmes radītiem lietotāju zaudējumiem vai neērtībām: servera bojājumu dēļ platforma nav pieejama.

Lietotājs ir pilnā mērā atbildīgs par savu lietotāja informāciju. AD TYRES INTERNATIONAL SLU neuzņemas atbildību par krāpniecību, ja lietotāja informācijas noplūde notikusi lietotāja neuzmanības dēļ .

Lietotājs apņemas sniegt sev piederoša bankas konta un maksājumu kartes informāciju.

Lietotājs ir informēts, ka vietnē Maxi Tyre pieejamās cenas tiek atjauninātas reālajā laikā. Lietotājs uzņemas atbildību, ja tas savam klientam nosūta izcenojumu par riepām, kuru cena ir augusi vai samazinājusies, vai arī to vairs nav noliktavā.

4/ Soda sankcijas un konta anulēšana.

Galīga konta anulēšana platformā Maxi Tyre tiek veikta šādos gadījumos:

 • Vairumtirgotāju vai ražotāju veikta tiešā pārdošana klientiem, kuru kontaktinformācija iegūta, izmantojot interfeisu Maxi Tyre.
 • 15 dienu laikā neizlabota maksājuma kļūme.
 • Konta nodošana citam lietotājam bez iepriekšējas vienošanās.
 • Ja negodīgā veidā veiktas darbības, kuras rada konkurenci Maxi Tyre. Citiem vārdiem, veicot tiešo pārdošanu klientiem, kuru kontaktinformācija iegūta, izmantojot vietni Maxi Tyre.

5/ Maksājumu nosacījumi.

 • Ar maksājumu karti 1 dienas laikā.
 • Izmantojot tiešo debetu 7 dienu laikā.

Maksājums ar kredītkarti:

Pārdevējs pieņem maksājumus tikai ar Visa, Mastercard vai Maestro kredītkartēm.

Drošu tiešsaistes maksājumu ar kredītkarti veic maksājumu pakalpojumu sniedzējs.

Visus maksājumus ar kredītkarti veic maksājumu sistēma HIPAY / BRAINTREE / CHECKOUT, kas ir pilnībā šifrēta un aizsargāta. Izmantotais protokols ir SSL, kas savienots ar banku banku (3D drošs protokols).

Tas nozīmē, ka informācija, kas saistīta ar pasūtījumu, un kredītkartes numurs internetā nepārprotami neizplatās. Kredītkartes numurs nav uzdrukāts uz papīra, rēķina, rēķina vai cita ieraksta.

Pārdevējs nezina karšu numurus. HIPAY / BRAINTREE / CHECKOUT nesaglabā karšu numurus pēc maksājuma nosūtīšanas tirgotāja bankā. Tādējādi nevienai personai nav datorizētā veidā vai drukātā veidā pieejama informācija par pircēju kredītkartēm. Risks tikt uzlauztam viņa kredītkartes numuram, veicot pirkumu Pārdevēja vietnēs HIPAY / BRAINTREE / CHECKOUT, ir gandrīz nulle.

Profesionāļi var izmantot arī Pārdevēja izvēlēto automātiskās debetēšanas sistēmu GoCardless (gocardless.com). Šī sistēma ir pilnībā šifrēta.

Klients bez atrunām atzīst un piekrīt, ka Pārdevēja atbildība nevar iestāties, pamatojoties uz iepriekšminēto norēķinu sistēmu drošības pārkāpumiem, par kuriem atbild vienīgi to sniedzējs.

Norēķinoties ar kredītkarti, darījums tiek nekavējoties norakstīts no klienta veiktā maksājuma. Apņemšanās maksāt, izmantojot karti, ir neatsaucamas. Sniedzot savu bankas informāciju pārdošanas brīdī, Klients pilnvaro Pārdevēju norakstīt no savas kartes summu, kas atbilst norādītajai cenai. Klients apstiprina, ka viņš ir noņemamās kartes likumīgais īpašnieks un ka viņam ir likumīgas tiesības to izmantot. Kļūdas vai kartes neiespējamības gadījumā pasūtījums tiek nekavējoties atcelts.

Darbības, kas saistītas ar tālpārdošanas līgumu, organizē AD TYRES INTERNATIONAL EU, kas atrodas 3. līmeņa komplektā Nr. 2407, Tower Business Center, Tower Street Swatar, BIRKIRKARA BKR 4013, MALTA - uzņēmuma reģistrācijas numurs OC 1277.

6/ Anulēšana un piegāde.

 • Lietotājam ir tiesības 14 dienu laikā veikt pasūtījuma anulēšanu. Šai gadījumā nepieciešams veikt anulēšanas pieprasījumu, izmantojot problēmu biļetes interfeisu, kas pieejams lietotāja personīgajā kontā.
 • Veicot pasūtījuma anulēšanu atļautajā periodā, lietotājs uzņemas segt visas ar pasūtījuma atgriešanu saistītās izmaksas, ja AD TYRES INTERNATIONAL SLU šādu atbildību neuzņemas.
 • Lietotājam jāpārliecinās, ka norādītā piegādes adrese ir pareiza. Ja uz šo adresi nav iespējams veikt piegādi, atgriežot naudu par pasūtījumu AD TYRES INTERNATIONAL SLU nāksies ieturēt atpakaļ sūtīšanas izmaksas.
 • Lietotājs ir atbildīgs par pasūtījuma kontroli piegādes brīdī. Ja lietotājs piegādes brīdī nekonstatē nevienu defektu, tiks uzskatīts, ka piegādātās preces ir teicamā stāvoklī un ir atbilstošas pasūtījumam.

7/ Cenas.

 • Vietnē Maxi Tyre pieejamās cenas tiek atjauninātas reālajā laikā.
 • Maxi Tyre norādītajām tiešsaistes veikalu cenām ir ilustratīvs raksturs, un uzņēmums neuzņemas atbildību par ar to saistītām nepilnībām vai atjaunināšanas kļūmēm.
 • Cenā ierēķinātas piegādes izmaksas sākot ar 2 vienībām.

8/ Applicable law and jurisdiction

The present General Terms and Conditions of Sale and the agreement between AD TYRES INTERNATIONAL SLU and the Customer are governed by Andorran law.

AD TYRES INTERNATIONAL SLU will nevertheless seek an amicable solution before any legal action is taken.